Najlepsze prezenty na urodziny dla niej i dla niego!
Kategorie:

Najlepsze prezenty na urodziny dla niej i dla niego!

Avatar
Opublikowane przez redakcja

Prezenty spędzają sen z powiek większości ludzi. Jeżeli nie chcesz kolejny raz zarywać nocy z powodu dylematu, co kupić ukochanej osobie na prezent, skorzystaj z naszych propozycji i przede wszystkim, nie odkładaj kupna prezentu na ostatnią chwilę! 

Najlepsze prezenty dla dziewczyny

Każdy, kto choć raz tego próbował, wie, że to prawdziwe wyzwanie! Zdecydowanie dużo większe niż poszukiwania prezentu dla chłopaka (tak mówią głównie faceci, panie sądzą odwrotnie). Istnieją jednak dziedziny, w których można znaleźć idealny prezent dla dziewczyny: 

– Ubrania. Dla niektórych będzie to stanowczo zbyt duże wyzwanie, jednak wystarczy choć odrobinę znać styl danej dziewczyny, by móc ją uszczęśliwić! Pamiętaj, nic nie działa jak czerwona sukienka! Dziewczyny lubią ładne sukienki, a klasyczny fason, który na pewno rozpoznasz, spodoba się większości dziewczyn. Ostatecznie możesz zabrać ją do centrum handlowego pod byle pretekstem i spytać, co jej się podoba, a następnie konspiracyjnie zakupić wskazany mimochodem przedmiot. Wilk syty i Ty masz z głowy poszukiwania!

– Biżuteria to zawsze dobry wybór, chyba że kobieta w ogóle jej nie nosi. Zwykle jednak jest to dość uniwersalny prezent dla kobiety. Subtelne i możliwie najmniej krzykliwe (chyba że dziewczyna ma wyraźnie krzykliwy styl) mają największą szansę na to, że będą noszone. Biżuterię można dostać już za kilkanaście złotych, do naprawdę grubych tysięcy i niekoniecznie te najdroższe są najpiękniejsze i najlepsze. – Sięgnij do działu z kosmetykami. Satysfakcjonujące będą dobre perfumy, czy kosmetyki do pielęgnacji w ładnych, eleganckich opakowaniach. Ładne opakowanie to połowa sukcesu, pamiętaj. – Seksowna bielizna to zawsze doskonały wybór, ale to propozycja raczej dla osób, które znają się już nieco dłużej. I trzeba bardzo pilnować prawidłowego rozmiaru, żeby nie było rozczarowania. Albo awantury! 

Najlepsze prezenty dla chłopaka

W grupie idealnych prezentów dla chłopaka ryzykowną kwestią na pewno będą ubrania. Mniej więcej z tego samego powodu, co u kobiet ciężko trafić w gust. Wbrew pozorom u facetów jest to trudniejsze. Akcesoria z grupy zabawnych gadżetów również nie będą dobrym rozwiązaniem, chyba że jako mały dodatek do prezentu. Co zatem będzie najlepsze? 

– Akcesoria komputerowe i gadżety oparte na technologii. Praktyczne prezenty i nowinki technologiczne ucieszą każdego chłopaka! Przy tym są całkiem praktyczne.

– Pomyśl o prezencie związanym z aktywnym wypoczynkiem, na przykład spływ kajakowy (jeśli akurat jest pora letnia, zimą to może być ryzyko niepowodzenia) lub wyścigi samochodowe, jeśli akurat organizują coś takiego w Twojej okolicy. Zaskocz go!

– W grupie popularnych prezentów dla chłopaka są również perfumy, portfel, zegarek lub okulary. Tutaj jednak ważna jest jakość, która często też sporo kosztuje. Jeśli więc dysponujesz stosunkowo małym budżetem, zdecyduj się na coś skromniejszego.

– Bilety na koncert ulubionego artysty. To nie zawsze droga sprawa. Wielu artystów występuje kameralnie i jeśli znasz ukochanego wykonawcę chłopaka, możesz polować na cudowny koncert! 

Co kupić na urodziny?

Postaw na hobby! Każdy ma swoje zainteresowania oraz pasje, które skutecznie wypełniają mu wolny czas i są raczej niezmienne. Jeśli coś bardzo nas pasjonuje trwa to zwykle całe życie, więc masz szansę kupić coś, co posłuży długie lata. Udany prezent nie musi być wcale drogi. Praktyczne rzeczy lub aktualne potrzeby to przedmioty, które ucieszą najbardziej. Najlepiej połączyć prezent z zainteresowaniami! Podarunek dostosuj do swoich możliwości budżetowych, ponieważ hobby bardzo często bywa kosztowne. Jednak nie zniechęcaj się, zwykle można trafić perełkę w dobrej cenie. Czasami niepozorny przedmiot, na przykład interesujący obraz może wywołać prawdziwy efekt wow, jeśli tylko jest zgodny z gustem danej osoby. 

Jaki prezent na Walentynki?

Tutaj można trochę odetchnąć i dać sobie więcej luzu. Na takie okazje jak Walentynki czy imieniny nikt nie oczekuje zwykle fajerwerków z orkiestrą dętą. Wspólne wyjście do kina czy na kolację jest może oklepane, ale również bardzo przyjemne. Same Walentynki to dość oklepane święto, a jednak nikt nie narzeka na panoszące się w tym dniu czerwone serduszka. Takie drobne święta, zbiorowe czy osobiste, to świetna okazja do czułych, niekoniecznie praktycznych prezentów, które umożliwiają drugiej osobie pokazanie, że pamiętasz o niej i jest dla Ciebie ważna. 

Uniwersalne prezenty

W grupie prezentów dla każdego znajdą się urocze drobiazgi, takie jak książki, czy płyty. To przedmioty ogólnodostępne i tanie, ale sprawiają mnóstwo radości, zwłaszcza kolekcjonerom. Z gatunku prezentów, które spodobają się każdemu, są również krótkie wycieczki, najlepiej we dwoje! 

Zasada obdarowywania jest jedna: prezenty trzeba dobierać indywidualnie. Osoba, którą chcemy uszczęśliwić prezentem, jest naszą największą wskazówką. Niestety najczęściej też jedyną. Kupowanie czegoś dla drugiej osoby to trudna sztuka, ale nie przejmuj się, jeśli nie trafisz. Niemal wszystko można wymienić! Poza tym osoba, dla której jesteś ważny, nie będzie skupiała się na samym prezencie, a bardziej na tym, że chciałeś sprawić jej przyjemność!