Najciekawsze prezenty na rocznicę ślubu
Kategorie:

Najciekawsze prezenty na rocznicę ślubu

W przypadku upominków wręczanych przy okazji rocznicy ślubu mamy bardzo dużą swobodę wyboru. Możemy zdecydować się na prezent posiadający wartość użytkową (są one szczególnie cenione przez pary z wieloletnim stażem) lub coś bardziej sentymentalnego. Wiele zależy od charakteru obdarowywanej osoby. Zapraszamy do zapoznania się z krótkim przeglądem interesujących prezentów na rocznicę ślubu!

Przejazd sportowym Ferrari

Twój mąż jest fascynatem motoryzacji? Nie może przestać mówić o klasycznych samochodach i czasem może za mocno przyciska pedał gazu? Niewielu oczywiście stać na auta klasy Gran Turismo, takie jak Lamborghini, Ferrari czy MacLaren. Właśnie dlatego istnieją firmy usługowe, które oferują kilkunastominutowe przejażdżki najdroższymi samochodami świata. Posiadacz vouchera na taką atrakcję jest uprawniony do przejechania jednego okrążenia na profesjonalnym torze. W czasie, gdy obdarowany będzie siedział na fotelu pasażera, doświadczony kierowca postara się zapewnić mu jak najwięcej wrażeń.

Opatrzona dedykacją szkatułka

Część prezentów na rocznicę ślubu łączy walor estetyczny z praktycznym. Znakomitym przykładem jest szkatułka na biżuterię. Znakomicie prezentuje się na toaletce, a dodatkowo można przyozdobić ją grawerem. Będzie pełnić dla otrzymującej ją damy – w tym wypadku dla ukochanej żony – bardzo ważną funkcję. Dużą wartością takiego prezentu jest fakt, iż obdarowana osoba będzie miała z nim styczność codziennie. Jeśli chcemy, by szkatułka była jak najbardziej oryginalnym prezentem na rocznicę ślubu, zadbajmy o szczerość i odpowiedni ciężar emocjonalny wygrawerowanego napisu.

Wizyta w SPA lub innym relaksującym miejscu

Bardzo popularnym prezentem na rocznicę ślubu są obecnie wszelkiego rodzaju vouchery. Niektóre usługi spośród tych, które mogą być za ich pomocą realizowane, są indywidualne. O jednej z tego typu atrakcji pisaliśmy powyżej. Istnieją również inne, przeznaczone dla par. Pomysłem na romantyczny wieczór może być więc wspólny wypad do SPA lub na elegancką kolację. Dużym powodzeniem cieszą się odbywane wspólnie masaże. Randka tego typu jest świetnym pomysłem na prezent na rocznicę ślubu i sposobem na wspólne spędzenie wolnego czasu – o co trudno w przypadku par z bardzo długim stażem.

Wybór prezentu na rocznicę ślubu ma jedną ogromną zaletę. Decyzję podejmujemy na podstawie wielu lat znajomości, ryzyko wręczenia nietrafionego upominku jest więc niezwykle niskie. Tym bardziej, że ciekawych propozycji absolutnie nie brakuje!