Kubek w prezencie. Jak wybrać kubek dla mamy, chłopaka, szefa?
Kategorie:

Kubek w prezencie. Jak wybrać kubek dla mamy, chłopaka, szefa?

Kubek – to z jednej strony bardzo prozaiczne wyposażenie każdej kuchni, pełni bardzo ważną rolę w codziennych rytuałach parzenia kawy lub herbaty. W ulubionym kubku, w dodatku wykonanym z prawdziwej porcelany – gorący napój spakuje inaczej, lepiej i bardzo smakowicie. Kubek, ma jeszcze jeden atut – ze względu na uniwersalność wykończenia oraz przeznaczenia, można go podarować każdemu i bez względu na okazję. Zobacz, jaki kubek podarować tacie, mamie, a jaki chłopakowi?

Każdy ma przynajmniej jeden ulubiony kubek na wyposażenia domowej lub firmowej kuchni. Nikt jeszcze nie zbadał, dlaczego z jednego kubka pijemy herbatę lub kawę chętniej, a z innego zupełnie nam nie spakuje. To ciekawe spostrzeżenie, którego pewnie każdy z nas przynajmniej raz w życiu doświadczył.

Kubek na oficjalne okazje – wybierzmy klasyczną porcelanę!

Jeśli szukamy kubka, który będzie można podarować osobie, z którą nie łączy nas prywatna więź lub potrzebujemy prezentu uniwersalnego, to sięgnijmy po kubki z klasycznej kolekcji. Wybierzmy model elegancki, wykonany z dobrych materiałów. Może być ciekawie wybarwiony, ręcznie malowany lub w jednym, modnym kolorze. Jeśli zależy nam na kubku, który będzie kunsztownie wykończony to sprezentujmy obdarowywanemu produkt, z nowoczesnej kolekcji. Sprawdzi się tu kubek z imitację zgnieceń lub ze sporym uchwytem. Możemy także dobrać kubek z nutą posrebrzenia lub eleganckich złoceń! Zajrzyj na kolekcję porcelanowych kubków z Fabryka Form, znajdziesz tu różne produkty, które z pewnością spełnią oczekiwania Twojego szefa!

Kubek na urodziny, na imieniny lub inne rodzinne okazje!

Jeśli szukamy pomysłu na ciekawy prezent dla mamy lub dla brata to kubek, również sprosta naszym oczekiwaniom. Brat uwielbia podróże? Kupmy mu kubek z mapą świata, wieżą Eiffla lub tajlandzkim motywem roślinnym. A może jest codziennym smakoszem kawy na mieście? Dobrym pomysłem będzie zakup kubka w kształcie imitującym kubek ze znanych punktów z kawą. Pomyślmy dłużej, jaki jeszcze model, może go rozbawić lub wzruszyć, podczas jego święta.

Kubek, przyda się także mamie. Szczególnie jeśli jest fanką popołudniowej herbaty na tarasie. W kubku podarowanym od troskliwych dzieci, każdy napój będzie smakował lepiej i wyraziście. Za każdym razem, gdy po niego sięgnie, pomyśli o wspaniale spędzonej rocznicy urodzin, ślubu lub imieninach.

Kubek można kupić każdemu i na różne okazje. Zabaw się ich formą i wybierz model, który będzie pasował do charakteru obdarowywanego. Z pewnością go rozśmieszysz oraz wzruszysz do łez.