Jak wybrać najlepszą walizkę podróżną? Poradnik.
Kategorie:

Jak wybrać najlepszą walizkę podróżną? Poradnik.

Avatar
Opublikowane przez redakcja

Nie od dziś wiadomo, że udana podróż zależy od dobrze wybranej walizki. Dzięki naszym poradom wybierzesz walizkę, która spełniać będzie Twoje wszystkie oczekiwania a podróż nie zaskoczy Cię nie przewidzianymi zdarzeniami. Warto jest dobrze przygotować się do podróży i poznać najważniejsze cechy jakie posiadają idealne walizki podróżne.

Po pierwsze, projekt. Jeśli chodzi o projekt, to bardzo dobrze jest, jeśli Twoja walizka wyróżnia się jasnym kolorem, ciekawym nadrukiem lub nietypowym kształtem – pozwoli to zaoszczędzić czas na szukanie bagażu w czasie odbioru bagażu. A takie modele wyglądają niezwykle stylowo, jasno i pozytywnie! A czy nie spodziewamy się takich emocji wyjeżdżając na wakacje?

Po drugie, bezpieczeństwo. Jak wybrać system ochrony walizki przed niepowołanym dostępem do jej zawartości? Odpowiedzią jest system TSA. Oferuje on najbardziej zaawansowaną ochronę walizek podróżnych. Znając kod, tylko Ty i pracownicy służby celnej posiadający specjalne uniwersalne klucze mogą odblokować zamek, także pod Twoją nieobecność.

Nie można kupić takiego klucza – ich liczba jest ściśle kontrolowana przez organy państwowe. Jeśli jednak Twój bagaż budzi podejrzenia, zamka nie da się odciąć ani wyłamać – możesz być pewien, że Twoje rzeczy nie zostaną uszkodzone jak i sama walizka. Zakup takiej walizki to przede wszystkim najwyższy poziom bezpieczeństwa przewozu bagażu. Niektóre modele walizek wyposażone są w zamki Multi-Pocket TSA do zamykania wszystkich przegródek walizki. Inną opcją jest system trzech zamków bez zamka błyskawicznego, który eliminuje ryzyko przypadkowego otwarcia walizki w trakcie przeładunków.

Po trzecie, waga. Jeśli chodzi o wagę walizki, wszystko jest tutaj proste: im lżejsza walizka, tym lepiej, ponieważ obecnie prawie wszyscy główni przewoźnicy lotniczy mają własne restrykcyjne wymagania dotyczące wagi bagażu. Im mniej waży sama walizka, tym więcej niezbędnych rzeczy możesz do niej włożyć, nie przepłacając za nie.

Kiedy już wiesz wszystko na temat wyboru właściwej walizki podróżnej warto jest zastanowić się gdzie można kupić jedne z lepszych walizek dostępnych na rynku. Z pomocą przychodzi oferta sklepu internetowego MSell24h.pl. W swojej ofercie posiadamy szeroki wybór walizek podróżnych na kółkach, która zadowoli najbardziej wymagających amatorów podniebnych podróży. Warto jest zastanowić się nad wyborem naszego sklepu, walizki podróżne na kółkach dostępne w naszym sklepie spełniają rygorystyczne wymogi jakościowe oraz posiadają specjalistyczne certyfikaty jakości i bezpieczeństwa.

Walizki samolotowe naszej firmy spełniają dwa główne wymagania – praktyczność i niezawodność. Podczas rodzinnego wyjazdu w tropiki, dzięki dużym rozmiarom, walizka na kółkach duża pomieści rzeczy, które nie miały wystarczająco dużo miejsca w bagażach podręcznych. Jeśli masz krótką podróż służbową, możesz wybrać walizki na kółkach lekkie, o niewielkich rozmiarach, ale także na kółkach dostosowanych do różnego typu podłoża, co znacznie ułatwia przemieszczanie się po terenach zarówno miejskich jak i drogach zlokalizowanych poza miastem. Niezależnie od rozmiaru, wszystkie walizki podróżne na kółkach dostępne w naszym sklepie internetowym wyposażone są w wygodny teleskopowy uchwyt oraz wytrzymałe kółka. Dlatego nawet najbardziej obszerny bagaż dzięki naszym walizkom będzie mógł być z łatwością przetransportowany do miejsca docelowego Państwa destynacji.

Decydując się na zamówienie walizek podróżnych na kółkach warto przyjrzeć się z uwagą następującym cechom naszych produktów. Wszystkie walizki dostępne w naszym sklepie posiadają:

  • solidne koła o dużej średnicy, które pomagają pokonywać nierówne powierzchnie i wytrzymują duże obciążenia;
  • wysuwany teleskopowy uchwyt ułatwiający transport;
  • duże zróżnicowanie wymiarów i wagi w celu najlepszego dostosowania do specyficznych warunków przewozu bagażu.

 

Dla tych, którzy często podróżują samolotem, ważne jest, aby kupiona do tego celu walizka samolotowana kółkach spełniała wszystkie kryteria wymagane przez przewoźnika, zarówno jeżeli chodzi o jej rozmiar jak i wagę.W przypadku wyboru oryginalnego projektu walizki samolotowej łatwiej jest ją znaleźć w trakcie odbioru bagażu po zakończeniu podróży.

Co więcej, nasze torby niezawodnie ochronią Twój bagaż podczas długiej podróży. Nawet modele wykonane z różnego typu tkanin sztucznych lub naturalnych, dzięki wysokiej jakości wykorzystanych w produkcji materiałów, niezawodnym szwom i zapięciom wewnątrz walizki, nie pozwolą, by rzeczy, które przewozimy uległy zniszczeniu lub kradzieży. Jeśli potrzebujesz bardziej niezawodnej ochrony, wybierz modele z plastikową obudową lub z zamkiem wyposażonym w system TSA.

Zakup w sklepie internetowym MSell24h.pl pozwoli Ci cieszyć się urokami podróży bez potrzeby martwienia się o bagaż. Nasi konsultanci są zawsze gotowi pomóc Ci w realizacji zamówienia w pełni dostosowanego do Twoich potrzeb.

Sklep z drapakami dla kota - Msell24h.pl