Hyundai abonament - najnowsze samochody osobowe do wynajęcia
Kategorie:

Hyundai abonament – najnowsze samochody osobowe do wynajęcia

Avatar
Opublikowane przez redakcja

O ile posiadanie telefonu na abonament jest praktyką powszechną, o tyle samochody na abonament wzbudzają pewne zaskoczenie! W dodatku, kiedy auto na abonament jest jednym z najnowszych na rynku, zaczynamy się zastanawiać, jak to możliwe? Cóż, program marki Hyundai, abonament na samochody nie jest żartem, a bardzo popularnym projektem!

Szczegóły programu Hyundai abonament

Dedykowany pojedynczym osobom lub małym firmom program Hyundai abonament spotkał się z bardzo pozytywnym i głośnym odzewem użytkowników. Popularność projektu Masterlease skłoniła producentów do poszerzenia oferty i zaproponowania warunków, które uznawane są za jeszcze lepsze niż poprzednio. Na czym polega fenomen programu? Klient otrzymuje propozycję wynajęcia auta marki Hyundai na 13 miesięcy. Zawarcie umowy wiąże się z opłacaniem stałej, comiesięcznej raty w ustalonej wysokości. Jeden miesiąc jest gratis, co oznacza, że płatności dokonuje się przez 12 miesięcy. Co ciekawe, konsument nie płaci żadnej kwoty ani na początku, ani na końcu. Wraz z końcem umowy otrzymuje propozycję wynajęcia innego auta (z reguły jest to model nowszy), zupełnie tak, jak jest w przypadku telefonów komórkowych! W trakcie programu wynajmujący auto ma prawo do korzystania z serwisu, wymiany opon zimowych i kompleksowej opieki serwisowej, wszystko w cenie! Należy pamiętać, że program Masterlease działa do wyczerpania puli samochodów, jest to więc limitowana oferta. Hyundai zastrzega również, że ostateczną decyzję o wypożyczeniu auta na okres 13 miesięcy podejmuje firma. Zgłoszenie może więc zostać odrzucone bez możliwości odwołania. Na szczęście warunki abonamentu nie są bardzo wymagające. Nie trzeba być przedsiębiorcą dobrze prosperującego biznesu. Wystarczy dowód regularnych przychodów i informacja o zarobkach. Po zatwierdzeniu dokumentów otrzymujesz wybrane auto na ponad rok, a do Twoich obowiązków należy jedynie finansowanie paliwa i dbanie o pojazd w codziennym użytkowaniu.

Auta na abonament, najlepsze oferty

Samochód na abonament możesz wynająć już za kwotę poniżej 1000 zł. Górna granica sięga około 2000 zł i oczywiście wszystko zależy od modelu auta, na które się zdecydujesz. Oferta Hyundai obejmuje, między innymi, takie samochody, jak hyundai i30, i30 wagon, i40, i20, tucson, santa fe, czy elantra. Wybór jest naprawdę duży, a raty korzystne. Co najważniejsze, co 12 miesięcy możesz mieć nowy samochód! Ofertę możesz znaleźć na stronie hyundaiabonament.pl, a strona główna od razu pokazuje listę aut oraz kwotę raty, dzięki czemu szybko możesz zdecydować, na którą z propozycji możesz sobie pozwolić. W Twoim garażu może stać nowiutki fiat, abonament jest wyłącznie w Twojej wiedzy i nikt ze znajomych lub sąsiadów nie musi wiedzieć, że eleganckie auto jest w rzeczywistości wynajęte. Musisz jednak pamiętać, że auta Hyundai na wynajem dostępne są do wyczerpania modeli samochodów, dlatego im wcześniej zdecydujesz się na wynajem, tym lepiej! Wszystkie samochody prezentują się bardzo korzystnie i działają bez zarzutu, dlatego bez obaw możesz wybrać model o najniższej racie.

Hyundai abonament, czy to się opłaca?

Faktem jest, że nie każdy może pozwolić sobie na wysokiej klasy auto, zwłaszcza dopiero na początku prowadzenia firmy. Samochód, podobnie jak strój i prezencja, jest wizytówką przedsiębiorcy, dlatego warto, by prezentował się odpowiednio. Za wynajęcie wysokiej klasy auta, w rocznym przeliczeniu wychodzi około 18 tysięcy. Za tę kwotę moglibyśmy kupić używane auto na własność, jednak z pewnością nie tak imponujące, jak na przykład hyundai i30. Na pytanie, czy to się opłaca ciężko odpowiedzieć jednoznacznie, ponieważ jest to wynajem, a więc nie po zakończonej umowie, nie będziemy posiadaczami auta. Z drugiej strony, wynajem na rok przebiega włącznie z serwisem w cenie, co jest znacznie tańsze, niż samodzielne opłacanie ubezpieczenia i innych kosztów posiadania samochodu.

Zanim jednak damy się ponieść szczęściu, przeczytajmy dokładnie szczegóły programu. Zgodnie z rozumieniem kodeksu cywilnego oferta Hyundai nie jest ofertą wynajmu. Dodatkowo najemca jest ograniczony przez limit kilometrów. Po jego przekroczeniu za każdy kilometr naliczana jest dodatkowa opłata. Program Masterlease może okazać się znacznie droższy, niż zakładaliśmy, jednak nie można też od razu się zniechęcać. Finansowanie wszelkich kosztów związanych z posiadaniem auta również jest drogie, a w przypadku wynajmu auta Hyundai wszystko jest w cenie. Dodatkowo wysokość abonamentu zależy od auta. Obecnie w ofercie dostępne są modele i30, między innymi i30 wagon oraz tuscon. Na stronie Hyundai nie ma informacji o dostępności santa fe i innych, które można było wynająć wcześniej. Widocznie wszystkie zostały już udostępnione w ramach abonamentu.

Podobał Ci się tekst? Udostępnij go na swoim Facebooku!