Wypożyczalnia samochodów Sixt.pl
Kategorie:

Wypożyczalnia samochodów Sixt.pl

Avatar
Opublikowane przez redakcja

Czy wiedziałeś o tym, że wypożyczenie samochodu może być tańsze i wygodniejsze, niż podróż własnym samochodem? Praktyka krótko lub długoterminowego wynajmu aut jest w Polsce coraz popularniejsza. Jedynym warunkiem powodzenia jest dobra wypożyczalnia samochodów. Sixt.pl: to właśnie nas szukasz! Dowiedz się więcej!

Wypożyczalnia samochodów Warszawa: Sixt.pl jest w całej Polsce

Jeżeli zastanawiasz się, jaka wypożyczalnia samochodów jest godna Twojego zaufania, wybierz tę, która cieszy się powodzeniem w Polsce i na całym świecie! Sixt.pl znane jest nie tylko w naszym kraju, ale również w ponad 100 krajach na świecie. W sumie mamy około 2000 lokalizacji na świecie, z czego sporo przypada na Polskę. Jesteśmy niezawodni, a naszym atutem jest łączenie wysokiej jakości aut z dobrą ceną.

Najlepsze samochody na wynajem krótkoterminowy i długoterminowy

Jako osoby ceniące sobie wysoką jakość, staramy się, by nasza firma była perfekcyjna od A do Z. Efektem naszych starań jest nie tylko miła, pomocna i kompleksowa obsługa, ale też szeroka oferta.

  • Samochody osobowe zwykle nie mają więcej jak 3 miesiące. Dzienny wynajem nowego i bardzo stylowego samochodu kosztuje średnio 80 zł.

  • W odróżnieniu od oferty innych firm nasza flota składa się z aut różnych marek. Jesteś fanem Skody, Renault, a może wolisz Opla? Dla nas to nie problem.

  • Bez problemu wynajmiesz u nas auta na więcej niż 5 osób. Elegancki Van idealnie sprawdzi się na wycieczkę w większym gronie.

  • W ofercie mamy również samochody ciężarowe, które spiszą się podczas przeprowadzki lub pomogą Ci w prowadzeniu własnej działalności.

Każde auto z naszej floty można wynająć na okres krótkoterminowy lub długoterminowy. Czas, na jaki chcesz wynająć wybrane auto, określasz po zdecydowaniu, który samochód najbardziej przypadł Ci do gustu. Większość formalności załatwisz wygodnie online!

Wynajem auta na Sixt.pl krok po kroku

Wypożyczanie auta od Sixt.pl jest proste i przyjemne. W końcu wybierasz spośród naprawdę fajnych samochodów! Jak wygląda wynajem auta na Sixt.pl krok po kroku?

  1. Wybierz auto, które odpowiada Ci najlepiej.

  2. Kliknij Rezerwuj i wpisz na górze strony dokładną datę i godzinę odbioru auta oraz zwrotu.

  3. Ważne jest również miejsce odbioru. Wpisz to najbliżej Ciebie, a strona pokaże Ci, gdzie znajduje się nasz punkt.

  4. Kliknij Dalej, a serwis pokieruje Cię na stronę z ofertą, gdzie masz podaną dokładną cenę i warunki wynajmu.

  5. Następnie uzupełnij dane osobowe.

Gotowe! Złożoną rezerwację możesz w każdej chwili anulować i nie ponosisz za to żadnych kosztów.

Bezpieczny i tani wynajem samochodów

Tani wynajem samochodów jest szczególnie pożądany przez klientów, natomiast warto weryfikować wszelkie informacje reklamowe. Jeżeli wynajem aut jest podejrzanie tani, może się to wiązać z kiepską jakością usług lub opłatami dodatkowymi, które wymienione są w umowie drobnym drukiem. Sixt.pl oferuje bezpieczny i tani wynajem samochodów. Nasze ceny są uczciwe, a wynajmowane samochody nowe, sprawdzone i z pełnym serwisem. Nie znajdziesz u nas ukrytych kosztów, a umowa jest jasna i prosta. Wszelkie formalności załatwisz szybko, a my chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.