Szukasz męskiej zabawki erotycznej dla swojego faceta? Sprawdź Tenga Egg
Kategorie:

Szukasz męskiej zabawki erotycznej dla swojego faceta? Sprawdź Tenga Egg

Avatar
Opublikowane przez redakcja

Jak urozmaicić codzienne życie seksualne? Znakomicie do tego celu sprawdzą się różnego rodzaju gadżety erotyczne dla mężczyzn. Przykładem mogą być masturbatory Tenga. W jaki sposób działają takie zabawki?

Męskie zabawki erotyczne w formie masturbatorów

W ostatnim czasie bardzo dużą popularnością cieszą się gadżety erotyczne służące do masażu penisa. Jak podkreśla ekspert butiku erotycznego N69.pl, takie męskie zabawki mogą być używane zarówno przez singli, jak i przez pary. Do wyboru mamy modele jednorazowe i wielokrotnego użytku. Różnić mogą się one od siebie wyglądem, wewnętrznymi strukturami czy długością. Szukając wysokiej jakości masturbatora dla mężczyzn, warto zainteresować się produktami marki Tenga.

Tenga Eggs — co to takiego?

Bardzo ciekawą zabawką erotyczną dla panów jest Tenga Egg. To jajko do masturbacji wykonane z wysokiej jakości elastomeru, we wnętrzu którego umieszczona jest rozciągliwa nakładka z wypustkami i prążkami dopasowująca się do rozmiaru penisa. Gadżet erotyczny dla mężczyzn wykorzystywany może być zarówno podczas masturbacji, jak i w charakterze urozmaicenia gry wstępnej. Jak należy używać takiego jajka erotycznego? Wystarczy umieścić w jego wnętrzu znajdujący się w zestawie lubrykant. Jest to produkt jednorazowego użytku.

Do zalet takiego jajka — zabawki, poza oryginalnym designem zaliczyć można również fakt, iż jest ono bardzo rozciągliwe i dobrze przylega do skóry. To w pełni bezpieczna, higieniczna i dyskretna męska zabawka erotyczna.

Jajko Tenga dostępne jest w kilku różnych wersjach, co pozwala na dopasowanie go do osobistych upodobań. Do wyboru mamy modele z wypustkami w różnych kształtach, na przykład serduszek. Z myślą o wszystkich miłośnikach mocnych doznań powstały natomiast jajka Tenga Egg Misty.

Masturbatory Tenga

W asortymencie japońskiej marki Tenga znaleźć można również produkt o nazwie Tenga Flip Hole. Dostępny jest on w 4 wersjach kolorystycznych, z których każda gwarantuje inne doznania. Masturbator White wykonany został z miękkiego materiału i pokryty jest zaokrąglonymi wypustkami, które delikatnie stymulują penisa. Do produkcji modelu Black posłużono się nieco twardszym tworzywem. To idealny gadżet erotyczny dla faceta poszukującego intensywnych doznań. Silver to model z mocno przylegającymi wypustkami posiadającymi ostre krawędzie. Ostatnia propozycja to zabawka erotyczna dla mężczyzn Red z gęstymi, miękkimi wypustkami na końcach i ciaśniejsza w środku.

Masturbator Tenga Flip Hole jest sprzedawany w zestawie z lubrykantem. Jako że masturbator został wykonany z elastomeru, nie wywołuje reakcji alergicznych. Jego czyszczenie jest bardzo łatwe — w tym celu wystarczy wyjąć wykonane z silikonu wnętrze i umyć je pod bieżącą wodą z dodatkiem dedykowanego preparatu do zabawek erotycznych.

Tenga Double Hole — gadżet dla miłośników mocnych doznań

Zabawką erotyczną, która zaskoczy każdego faceta jest Tenga Double Hole. To dwustronny masturbator, który z jednej strony jest ciasny na całej długości, z drugiej natomiast — miękki i śliski. Gwarancją intensywnych doznań jest wyścielający gadżet materiał pokryty licznymi wypustkami. To cichy i dyskretny masturbator dla mężczyzn przeznaczony do jednorazowego użytku. Na uwagę zasługuje tutaj również jego nowoczesny design.

Tenga Flip Zero — wibrujący masturbator

Kolejny sprawdzony sposób na ożywienie masturbacji lub stosunku seksualnego to gadżet o nazwie Tenga Flip Zero. Masturbator dla mężczyzn wyposażony jest aż w 5 różnych trybów wibracji, które można dowolnie dopasowywać do indywidualnych potrzeb. Gadżet erotyczny dla faceta wyposażony jest w szczelny otwór, dzięki czemu nie trzeba obawiać się o wypływający z niego lubrykant. Wewnętrzna powłoka masturbatora Tenga pokryta została wypustkami i prążkami intensyfikującymi doznania. Jednorazowo produkt ten działać może od 40 do 60 minut. Pracuje on bardzo cicho i jest łatwy w czyszczeniu. Gadżet wystarczy rozłożyć na części i umyć pod bieżącą wodą.

 

Chcesz zaskoczyć swojego partnera? Podaruj mu jeden z masturbatorów Tenga!