Pierwsze zapachowe wieczne roze od EndlessLove Flowerbox
Kategorie:

Pierwsze zapachowe wieczne roze od EndlessLove Flowerbox

Avatar
Opublikowane przez redakcja

Wieczne Roze od EndlessLove Flowerbox

Kolekcja Pure Glam od Endless Love Flowerbox

  Nowa kolekcja w szlachetnym przebraniu   Wysoka jakość jest znakiem towarowym każdego Flowerboxu. Oczywiście dotyczy to  zawartych w nich wiecznych roz, które zapewnią ci przyjemność przez długi czas. Ale dotyczy to również samych pudełek: Endless Love Flowerbox produkuje najbardziej niezwykłe pudełka, znakomicie wykonane z drogich tkanin z całego świata. Daj się zaskoczyć!

Najszlachetniejsze pudełka, robione ręcznie!

Nasz internetowy sklep z kwiatami prezentuje nową kolekcję Pure Glam: ekskluzywne pudełka z najpiękniejszymi kwiatami. Ten różany blask jest tak kuszący, jak długotrwały. W tym celu nasze róże są konserwowane w delikatny sposób, a następnie nadawane kolororyzacji. Są to prawdziwe, kwitnące rośliny, które nie potrzebują wody po procesie konserwacji.

Nasza wysylka kwiatów przedstawia nowe pudełka z ekskluzywnymi tkaninami z całego świata. Jesteśmy jedynymi dostawcami z tymi pomysłowymi pudełkami.

Nasze piękne pudełka są wykonane ręcznie i pokryte najlepszymi tkaninami, takimi jak żakard i aksamit. Jakość wykonania jest równie wysoka, jak rowniez później zastosowane metalowe logo.

 Nasze flowerboxy sa dostepne w okrągłych i kwadratowych kształtach oraz w pięciu rozmiarach. Szczególnie ładne są aksamitne pudełka w kształcie serca. Od razu mówią, po co są róże.

Podaruj wieczne róże w prezencie

 Takie pudełko z kwiatami to najładniejszy sposób na powiedzenie „kocham cię”. Niezwykle trwałe róże zapewniają, że Twoja wiadomość nie zatraca się w ciągu kilku dni. Normalny bukiet róż wiednie w ciągu kilku dni. To nie może ci się przydarzyć z naszymi flowerboxami. Proporcjonalnie wydajesz mniej niż gdybyś kupował nowy bukiet co tydzień.

Nasze roze kwitna do ok 3 Lat!

Dostepne sa w wielu wariantach https://www.endlesslove-flowerbox.de i wysylka nastepuje w przeciagu 24 godzin!