Multiroom i wybór kanałów TV – jak dopasować telewizję do swoich potrzeb?
Kategorie:

Multiroom i wybór kanałów TV – jak dopasować telewizję do swoich potrzeb?

Avatar
Opublikowane przez redakcja

Każdy z nas ma wiele kanałów w swojej ofercie TV, z których tak naprawdę nie korzysta, a za które płaci. Dlatego ich dobór warto dokładnie przemyśleć. Swobodna telewizja przez Wi-Fi INEA to opcja, w której sam dobierasz i w dowolnym momencie zmieniasz paczki kanałów, nawet bez przywiązania. Jak dopasować telewizję do swoich potrzeb?

Ofert kanałów telewizyjnych jest całe mnóstwo. Z reguły jednak nie wszystkie nam odpowiadają, nie korzystamy z nich, a musimy za nie płacić. INEA przygotowała więc swoim klientom nowość, dzięki której każdy płaci tylko za to, z czego korzysta. Warto bliżej przyjrzeć się tej ofercie.

Wybrane kanały bez przywiązania? To możliwe!

Opcja wyboru kanałów bez przywiązania daje mnóstwo swobody użytkownikom. W INEA Telewizja przez Wi-Fi HIWAY zapewnia samodzielne decydowanie o tym, co chcesz obejrzeć i za co płacisz. Jak to wygląda? Klient sam wybiera prędkość Internetu oraz paczkę telewizji START. Następnie może dowolnie zmieniać, dodawać i odejmować wybrane paczki kanałów, a jest ich aż 14 do wyboru. To idealna propozycja dla miłośników piłki nożnej – gdy zaczynają się sportowe rozgrywki możesz dodać więcej kanałów sportowych tylko na wybrany okres. Z kolei serialowi maniacy jesienną porą mogą wybrać kanały z najnowszymi sezonami długo wyczekiwanych seriali. Co jeszcze? Na długie wieczory dla całej rodziny sprawdzi się paczka KIDS z programami przeznaczonymi właśnie dla najmłodszych.

Na jaką paczkę kanałów TV się zdecydować?

Zanim usiądziesz do wybierania kanałów, odpowiedz sobie na pytanie – czego tak naprawdę potrzebujesz? Czy częściej oglądasz filmy czy seriale? A może tak naprawdę potrzebujesz jedynie programów z najnowszymi informacjami z kraju czy Europy? Jeśli masz dzieci, to z pewnością warto wybrać opcję paczki z bajkami, jednak i tu trzeba się zastanowić, ile i jakich kanałów potrzebujemy, a które oglądamy rzadziej. Lubisz rozrywkę? Wybierz te kanały, gdzie są najnowsze programy rozrywkowe. I sport, który jest domeną głównie panów. Czy faktycznie potrzebujemy wielu kanałów sportowych, czy może wystarczą nam te podstawowe? Warto ułożyć sobie plan idealnej oferty telewizji w konfiguratorze i na tej podstawie wybrać najlepszy dla siebie pakiet.

A co jeśli zmienią ci się upodobania i potrzeby? Albo okaże się, że dane programy jednak ci nie odpowiadają? Do paczki telewizyjnej START kolejne kanały TV możesz dowolnie dodawać i odejmować, kiedy tylko tego zechcesz, a więc telewizja przez Wi-Fi to też idealna opcja dla niezdecydowanych!

Multiroom – wygoda, którą warto mieć w domu

Multiroom, czyli usługa, dzięki której korzystasz z dwóch bądź więcej kanałów w ramach jednego abonamentu, to świetna propozycja dla rodzin, które korzystają z więcej niż jednego telewizora. Dzięki temu jedna osoba może oglądać ulubiony serial, a druga mecz, bez kłótni o pilota. Usługa multiroom umożliwia oglądanie różnych programów nawet na 5 telewizorach jednocześnie.