InstaStyle, czyli 3 topowe stylizacje prosto z Instagrama
Kategorie:

InstaStyle, czyli 3 topowe stylizacje prosto z Instagrama

Jesień już coraz bardziej daje się we znaki. Krótsze dni, chłodne wieczory i coraz trudniejsze poranki to dopiero początek! Po lecie zostało nam już tylko wspomnienie, lecz nie warto się załamywać z tego powodu! Przed nami zupełnie nowy, trochę chłodniejszy, ale zapewne równie interesujący rozdział w życiu! Co zrobić, aby był udany? Najlepiej postawić na oryginalne stylizacje! Oto 3 propozycje, które prezentują najpiękniejsze dziewczyny z Instagrama! Sprawdź, co jest modne w tym sezonie!

Krata z lampasem, czyli look na rezolutną kujonkę!

Określenie „kujonka” nie kojarzy Ci się najlepiej? Pora to zmienić! Wbrew pozorom jest to zabawne stwierdzenie, które absolutnie nie powinno być negatywnie nacechowanie. W kontekście mody wyróżnianie się na tle innych to podstawa, dlatego dziewczyny chętnie stawiają na koszulową sukienkę w kratę z lampasem! Delikatnie dziewczęca, a jednocześnie pełna rebelowych akcentów stanowi znakomitą propozycję zarówno na stylizację do szkoły, jak i weekendowe spotkanie z przyjaciółmi. Załóż do tego zaczepne okulary i zachwyć wszystkich dookoła!

YOLO, czyli stylizacja stylowej buntowniczki

Sportowy look jest zawsze na czasie, szczególnie gdy wiąże się on z nietypowymi akcentami! Z tego też powodu z przyjemnością pragnę przedstawić sukienkę YOLO z ozdobnym zamkiem, w której z pewnością będziesz błyszczeć tej jesieni! W czym tkwi jej sekret? Myślę, że składa się na to kilka elementów. Z jednej strony sam krój tego projektu, a mianowicie sukienka imitująca bluzę, podzielona na dwie części – szarą i czarną. Drugim aspektem tego modelu jest sam napis YOLO, doskonale pasujący do obecnych trendów. Trzecia kwestia to zamek, który doskonale dzieli obie części oraz wspomniany napis. Interesująco i kreatywnie. Prawda?

NVM – stylówka z pazurem dla zdecydowanej trendsetterki

I na sam koniec kilka słów o stylówce bazującej na designerskim T-shircie z nadrukami oraz sukience typu ogrodniczka. Zestaw w stylu balc&white jest zawsze na czasie, dlatego propozycję tę warto wziąć pod uwagę podczas buszowania po sklepach. Sukces tego połączenia tkwi nie tylko w grze kolorów, ale również w samym fakcie, iż sukienka ogrodniczka to jeden z najgorętszych trendów tego sezonu! Jesteś gotowa na to, by błyszczeć w towarzystwie? Jeśli tak, to postaw na tę właśnie stylówkę!